Szanowni i Szanowne Liderzy i Liderki grup, organizacji, instytucji działających w różnych sferach pożytku publicznego od Myślenic do Dobczyc!

Zapraszamy na PIERWSZĄ KAWIARENKĘ i dobrą kawę

miejsce spotkania Il Camino Myślenice, data: 24 listopada – czwartek – o godzinie 16.00 -18.00

Porozmawiajmy o tym co planujemy w przyszłości, jak wzmocnić promocję naszych wydarzeń w roku 2017 i następnych latach, co zrobić abyśmy stali się jeszcze bardziej widzialni.

To co najważniejsze do zrobienia to:

– Współpraca z Wami drodzy Partnerzy  czyli wsparcie Waszych i Naszych wydarzeń i przedsięwzięć, działań promocyjnych)

– Kalejdoskop wydarzeń – stworzymy wspólnie zintegrowany Kalendarz Partnerstwa

– Zorganizujemy cykl Kawiarenek Obywatelskich dla organizacji pozarządowych  grup nieformalnych – z dobrą kawą!

– Założymy Funduszu Stypendialny

i

– Zorganizujemy Bal Charytatywny

Jakie korzyści będą mieli mieszkańcy?  Jaką zmianę przyniesiemy?

Mieszkańcy będą mieli możliwość udziału  wydarzeniach organizowanych przez Partnerów, Wielu z nich po raz pierwszy otrzyma  pełną informację o organizacjach i innych podmiotach oraz  wartościowych działaniach, które prowadzimy codziennie.

Liczymy także, że zachęcimy mieszkańców do włączenia się w działania naszych organizacji lub podejmowania nowych wyzwań i realizowania nowych pomysłów. Zachętą do takiej aktywności będzie możliwość starania się o stypendium w ramach Funduszu Stypendialnego.

CZEKAMY NA WAS 24 LISTOPADA O GODZ 16.00  W IL CAMINO (przy starej cegielni JAN w Myślenicach)

Zapraszają  na KALEJDOSKOP PARTNERSTW:w ramach ?PARTNERSTWA PAFW ?

Lider Partnerstwa : Fundacja Sztuki Przygody i Przyjemności ARTS – Ośrodek Działaj Lokalnie.i FIO Małopolska Lokalnie. Realizuje projekty o charakterze artystycznym, obywatelskim i edukacyjnym. Poprzez działalność granatową (od roku 2013) wspiera inicjatywy i pomysły lokalnych NGO / grup realizujących ważne dla lokalnej społeczności.

Miejska Biblioteka Publiczna w Dobczycach: uczestnicząca w: Program Rozwoju Bibliotek, Seniorzy w akcji.
Miejsce otwarte dla wszystkich mieszkańców i postrzegane jako najbardziej innowacyjne i przyjazne  “Ciekawe miejsce ciekawych ludzi”. Realizator ciekawych projektów, niekonwencjonalnych wystaw, współorganizator Dobczyckiego Klubu Mam, inicjator Klubu Kulturalnego Kibica.

Myślenickie Towarzystwo Kultury: Program Równać szanse. Organizator festiwali, wystaw, warsztatów i in. działań o charakterze edukacyjnym; realizator  programów i projektów skierowanych do dzieci, młodzieży i dorosłych dotyczących zagadnień kultur i edukacji. Skupia niezależnych twórców i animatorów kultury.

Agnieszka Dudek – mobilny doradca. Koordynuje działania 6 mobilnych doradców, których zaprosi do współpracy podczas projektu.

Izabela Janczak-Bizoń, Anna Kapusta, Paweł Piwowarczyk ? Program Liderzy PAFW.
Inicjatorzy i koordynatorzy projektów społecznych. Mają doświadczenie w animowaniu i prowadzeniu grup i działaniach PR.