Fundacja ARTS wraz z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Polsko – Amerykańską Fundacją Wolności ogłasza konkurs “DZIAŁAJ LOKALNIE 2019” w powiecie myślenickim. Chcieliśmy bardzo podziękować naszym długoletnim oraz  tegorocznym Partnerom za współpracę, gminom: Myślenice, Dobczyce, Wiśniowa, Tokarnia oraz firmie State Street.

Program działaj Lokalnie wspiera od lat aktywność społeczną. Dalekosiężnym dążeniem Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności – Fundatora programu „Działaj Lokalnie” – jest powstanie społeczeństwa zdolnego do samoorganizacji i współpracy przy zaspokajaniu wspólnych potrzeb. By to osiągnąć, niezbędni są ANIMATORZY I LIDERZY, którzy organizują społeczne działanie, a następnie promują je w lokalnym środowisku.

W 2019 roku zachęcamy do upamiętnienia 30 rocznicy przemian demokratycznych w Polsce. Ostatnie 30 lat radykalnie zmieniły sytuację w Polsce. Bezsprzeczne jest, że decyzja społeczeństwa polskiego w wyborach 4 czerwca 1989 roku dała impuls do zmian systemowych w naszym kraju: stworzenia suwerennego państwa prawa i gospodarki wolnorynkowej. Ostatnie 30 lat jest najdłuższym dla Polaków, od czasu rozbiorów, doświadczeniem Wolności i nieprzerwanego rozwoju gospodarczego. Rok 2019 to też rocznica 20 lat członkostwa w strukturach NATO i 15 lat w Unii Europejskiej.

Organizacje i grupy nieformalne, które są beneficjentem programu mogą również czerpać inspiracje z projektów realizowanych w poprzednich latach. Zapraszamy TUTAJ

W tegorocznym Konkursie, jak co rok, wnioski można składać poprzez generator internetowy w terminie do dnia 26.06. 2019.

ZŁÓŻ WNIOSEK

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu:

Regulamin_DL_2019

Karta_oceny_merytorycznej_2019

Karta_oceny_formalnej_2019

Wniosek_DL_2019

ŻYCZYMY POWODZENIA!