Ogłaszamy Konkurs  DZIAŁAJ LOKALNIE (w kwarantannie)  czyli DL w walce Z EPIDEMIĄ! nabór wniosków potrwa do 27 maja 2020 do godz. 24.

W tym trudnym czasie włączamy się wszyscy w  działania  związane z walką z Koronawirusem dzięki współpracy Ośrodków Działaj Lokalnie Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności, współpracy Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce i samorządów powiatu myślenickiego.

W tym roku część środków z PROGRAMU DZIAŁAJ LOKALNIE przekazane zostanie na projekty związane z WALKĄ Z EPIDEMIĄ czyli takie działania jak m.in.: szycie maseczek, czy zaopatrywanie osób starszych w produkty żywnościowe.  Część z nich może być również skierowana na PRZECIWDZIAŁANIE NEGATYWNYM SKUTKOM EPIDEMII. Może dotyczyć różnych obszarów, np. edukacji, sportu, kultury, zdrowia, aktywności społecznej. Może też wynikać z pojawiających się problemów takich jak między innymi: bezrobocie, ubóstwo, wykluczenie społeczne, izolacja społeczna ale również OCHRONA KLIMATU. Pamiętajmy O ROLI KULTURY, a w obecnym czasie również o aktywności w sieci w dłuższej perspektywie.

Nabór wniosków potrwa od 20 kwietnia do 27 maja 2020 do godz. 24.00
Wnioski składamy wyłącznie w GENERATORZE WNIOSKÓW

Dokumenty znajdą Państwo poniżej:

REGULAMIN

WZÓR WNIOSKU

KARTA OCENY MERYTORYCZNEJ

KARTA OCENY FORMALNEJ

Już dziś możecie Państwo konsultować z nami swoje pomysły zapraszamy do kontaktu najpierw poprzez email fundacja@arts-fun.pl lub Messenger, następnie ustalimy sposób komunikacji zdalnej.

Zapraszamy do spotkań, konsultacji organizowanych w tym czasie online dostosujemy się do Państwa potrzeb i możliwości technologicznych. Dzięki współpracy z Mobilnymi Doradcami Nowych Technologii, pomożemy Państwu korzystać z wszelkich komunikatorów. 

Już dziś zapraszamy na spotkanie online, na którym przekażemy Państwu najważniejsze informacje dotyczące Programu Działaj Lokalnie 2020

Kiedy: 22 kwietnia 2020

Godz. 18.00 Czas trwania: 45 min + pytania

Zapisz się już dziś!

Możesz zarejestrować się tutaj:
WEBINAR

bądź tutaj:

Program „Działaj Lokalnie” powstał w 2000 roku i jest przedsięwzięciem Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności (PAFW). Od początku realizuje go Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce (ARFP). Głównym celem Programu jest wspieranie i aktywizowanie lokalnych społeczności na terenach wiejskich i w małych miastach poprzez projekty obywatelskie, które przyczyniają się do poprawy jakości życia  i budowania kapitału społecznego. Ośrodki Działaj Lokalnie (ODL) obecnie jest ich 77 w tym ODL Fundacji ARTS, to organizacje, które prowadzą lokalne konkursy grantowe.

Działaj Lokalnie to:

20 lat działań

663 gmin objętych zasięgiem

4 miliony uczestników działań

90 milionów przeznaczonych na działania

Pozdrawiamy Państwa serdecznie i życzymy zdrowia!

Zespół fundacji.