W 2014 roku Fundacja rozpoczęła współpracę z firmą State Street i prowadzoną przez nią Fundacją. Dzięki otrzymanemu wsparciu finansowemu wspomagamy młodzież z powiatu myślenickiego w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych. Projekt skierowany jest do młodych ludzi w wieku od 16 do 25 lat.

Według nas kluczem do efektywnej nauki jest motywacja i dobranie odpowiedniej metody, dlatego w ramach projektu uczestnicy poznają narzędzia technologiczne służące komunikacji w grupie. Dzięki udziałowi w projekcie młodzi pod okiem trenerów mają okazję spojrzeć na przyswajanie wiedzy od zupełnie nowej strony, poznać odpowiednie metody nauki i popracować nad motywacją, aby osiągać pożądane wyniki.

state street

W ramach warsztatów autoprezentacji uczestnicy projektu biorą udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, w czasie której wykonywane są zdjęcia portretowe, wykorzystane potem przy tworzeniu dokumentów aplikacyjnych.

Ponadto w ramach projektu odbywają się zajęcia z języka angielskiego, pracy metodą projektu, warsztaty komputerowe, warsztaty z autoprezentacji.

Półroczny cykl bezpłatnych szkoleń w ramach projektu ?Nasz start z Fundacją ARTS i State Street? zakończony jest spotkaniem networkingowym w firmie State Street w Krakowie.