Imię
Nazwisko
Email
Telefon
Wybierz kwotę darowizy *
30 zł
50 zł
100 zł
200 zł

Własna kwota

CHCESZ WESPRZEĆ DZIAŁANIE W DZIEDZICTWIE – DZIEDZICTWO W DZIAŁANIU?

ŚWIETNIE, ZRÓBMY TO RAZEM!/ GREAT, LET’S DO IT TOGETHER!

Wpłać dowolną kwotę jednorazowo lub ustaw stały przelew na: 
Konto bankowe PLN:
PL 32 1050 1445 1000 0023 3377 3394

Jeśli interesuje Cię dziedzictwo związane z naszymi matkami, ciotkami, babkami i pra…babkami, zaglądnij na nasz profil na PATRONITE i wesprzyj nasz najnowszy cel: “Żeńszczyzna”

JEŚLI INTERESUJE CIĘ LOS TWÓRCÓW/ARTYSTÓW I TO JAK ODNAJDUJĄ SIĘ WE WSPÓŁCZESNYM “ZEKONOMIZOWANYM” ŚWIECIE, POMÓZ IM “BYĆ” I REALIZOWAĆ SWOJE CELE!

Michał „Mikras” Kraskowski to muzyk znany myślenickim mieszkańcom. Jest również: dzwiękowcem, akompaniatorem, klezmerem, wokalistą. Współpracował z wieloma zespołami m in. Zespołem Regionalnym „Banda Burek”, Zespołem Pieśni, Tańca „Ziemia Myślenicka” i Zespołem Pieśni i Tańca “Wadowice”. Słuchaliśmy go i oglądaliśmy w nieistniejącej już Cafe Pierrot. Teraz występuje w Zespole Kabaretowo-Teatralnym Czyli Show.
W związku z pogarszającą się sytuacją bytową związaną także z pandemią potrzebuje naszej pomocy. Z przekazanych datków wykupujemy dla niego obiady w Restauracji Na Stradomiu, pomagamy terapeutycznie oraz naprawimy jego pianino. Jeśli zależy Ci na losie naszych lokalnych
artystów wesprzyj Michała. Zdjęcie pochodzi ze spektaklu kabaretu: “Czyli Show”

DZIĘKUJEMY!