Już po raz kolejny, Fundacja Sztuki, Przygody i Przyjemności ARTS organizuje projekt „Nasz Start z Fundacją ARTS i State Street”. Obejmuje on szereg modułów tematycznych takich jak angielski, grafikę, autoprezentację, savoir-vivre czy spotkania networkingowe. Udział w nim jest darmowy i skierowany do osób w wieku 16-25 lat.

 

 

 

 

 

 

 

Projekt Nasz Start z Fundacją ARTS i State Street to m.in.:

 

– 7 miesięcy zajęć szkoleniowych,

– semestr kursu języka angielskiego,

– kurs grafiki komputerowej,

– kurs MS Office z certyfikatem międzynarodowym,

– warsztaty tworzenia CV,

– Social Media w praktyce,

– Metody skutecznej autoprezentacji,

– Rozmowa kwalifikacyjna,

– Biznesowy savoir vivre.

 

 

Aby nauczyć się języka nie musisz jechać do Krakowa czy Londynu. Wystarczy skorzystać z możliwości i wziąć udział w bezpłatnych kursach organizowanych przez fundację. Warsztaty języka angielskiego prowadzone będą przez jedną z wiodących szkół językowych.

Kluczem do efektywnej nauki jest motywacja i dobranie odpowiedniej metody, dlatego na pierwszym spotkaniu w ramach projektu uczestnicy poznają narzędzia technologiczne służące komunikacji w grupie. Pod okiem trenerów spojrzą na przyswajanie wiedzy od zupełnie nowej strony, poznają odpowiednie metody nauki i popracują nad motywacją, aby osiągać pożądane wyniki.

Z uwagi na fakt, że projekt skierowany jest do młodzieży, która rozpoczyna lub niebawem rozpocznie swoją ścieżkę kariery na rynku pracy, organizatorzy zadbali również o rozwój kompetencji biznesowych uczestników, dlatego zwieńczeniem projektu będzie możliwość spotkania z przedstawicielami Firmy State Street Polska.

 

Nabór uczestników do projektu potrwa do 24 grudnia 2017 roku.

Pierwsze spotkanie odbędzie się już 28 grudnia o godz. 16.30.

Znaczna część warsztatów została zaplanowana na ferie zimowe. Prosimy o zapoznanie się Regulamin State Street oraz Ramowym Harmonogramem cyklu szkoleniowego.

Aby zgłosić się do projektu wystarczy wypełnić formularz rekrutacyjny online, znajdujący się tutaj: