Małe dotacje na wydarzenia w regionie (dla Gminy Dobczyce i Gminy Myślenice)

Ogłaszamy Konkurs na Inicjatywy Obywatelskie, zachęcamy organizacje, instytucje oraz grupy nieformalne, liderki i liderów  do składania fiszek projektowych i zapoznania się z regulaminem konkursu i składania fiszek projektowych tutaj

Prezentacja Projektów oraz rozstrzygnięcie Konkursu odbędzie się na 29 maja o godz. 17.00 w  Miejska Biblioteka Publiczna im. Józefy Bergelówny w Dobczycach.

Zapraszamy również na naszą stronę na FB KALEJDOSKOP PARTNERSTWA

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Konkursu.
REGULAMIN WYBORU INICJATYW PARTNERSKICH 1

Wniosek KALEJDOSKOP PARTNERSTWA

 

Zapraszają  na Konkurs w ramach  KALEJDOSKOPU PARTNERSTWA

Lider Partnerstwa : Fundacja Sztuki Przygody i Przyjemności ARTS – Ośrodek Działaj Lokalnie.i FIO Małopolska Lokalnie. Realizuje projekty o charakterze artystycznym, obywatelskim i edukacyjnym. Poprzez działalność granatową (od roku 2013) wspiera inicjatywy i pomysły lokalnych NGO / grup realizujących ważne dla lokalnej społeczności.

Miejska Biblioteka Publiczna w Dobczycach: uczestnicząca w: Program Rozwoju Bibliotek, Seniorzy w akcji.
Miejsce otwarte dla wszystkich mieszkańców i postrzegane jako najbardziej innowacyjne i przyjazne  “Ciekawe miejsce ciekawych ludzi”. Realizator ciekawych projektów, niekonwencjonalnych wystaw, współorganizator Dobczyckiego Klubu Mam, inicjator Klubu Kulturalnego Kibica.

Myślenickie Towarzystwo Kultury: Program Równać szanse. Organizator festiwali, wystaw, warsztatów i in. działań o charakterze edukacyjnym; realizator  programów i projektów skierowanych do dzieci, młodzieży i dorosłych dotyczących zagadnień kultur i edukacji. Skupia niezależnych twórców i animatorów kultury.

Agnieszka Dudek – mobilny doradca. Koordynuje działania 6 mobilnych doradców, których zaprosi do współpracy podczas projektu.

Anna Kapusta, Paweł Piwowarczyk – Program Liderzy PAFW.
Inicjatorzy i koordynatorzy projektów społecznych. Mają doświadczenie w animowaniu i prowadzeniu grup i działaniach PR.

Stowarzyszenie KAT Dobczyce czyli Kreatywni Aktywni Twórczy